piątek, 21 lutego 2014

KONKURS !

Konkurs ! konkurs! konkurs ! 


 Razem z Hazel postanowiłyśmy zorganizować 1 konkurs na naszym blogu :) Najpierw o nagrodach : Do wygrania książki w wersji Ebook. Jedna książka wybrana przez zwycięzce + ebook niespodzianka + możliwość napisania recenzji która zostanie opublikowana na naszym blogu :) 

REGULAMIN:
1.Trzeba obserwować naszego bloga/
2.Polubić nas na facebooku
3.W komentarzu odpowiedzieć na nasze 2 pytania konkursowe i je uzasadnić  : 
~ Dlaczego warto czytać ?
~Jeśli mógłbyś/ mogłabyś poznać jakiegoś autora osobiście kto to by był ?
4.W komentarzu podać adres email oraz nick pod jakim obserwujesz bloga oraz na naszym fanpagu napisać że polubiliście 
4.Konkurs trwa od 21.02 do 01.03 wyniki tydzień później
5.Żeby konkurs się odbył minimum 5 zgłoszeń 
Ebooki do wyboru :
-Akademia Wampirów - 1-6
-Percy Jackson - 1-6 
-Złodziejka Książek 
-Czerwień rubinu 
                                         Pozdrawiam Annie 

4 komentarze:

 1. Czytanie książek jest jak przymierzanie cudzych żyć.Dzięki temu wiesz za co cenisz swoje i czego w Twoim Ci brakuje.....Gdy nie czytasz książek Twoja wyobraźnia umiera....
  Ja już poznałam autorkę na Targach Książki w Krakowie w 2013 roku.Odbierałam swoją wygraną książkę od Abigail Gibbs-to dziewczyna pełna sprzeczności: miła, uśmiechnięta blondynka, która nie je mięsa i panicznie boi się krwi, jest równocześnie autorką krwawej powieści o wampirach. Kiedy samodzielnie opublikowała pierwsze rozdziały na Wattpad, wyświetlono je 17 milionów razy. Agenci sami się do niej zgłosili, a dzięki podpisanemu kontraktowi została milionerką. – Kiedy przeczytałam sagę "Zmierzch" byłam zaintrygowana, ale chciałam więcej krwi i więcej seksu powiedziała 19-latka w rozmowie.Jej książka "Mroczna Bohaterka to lektura warta polecenia:) Przeurocza dziewczyna z niej:)
  izawol@interia.pl
  Obserwuję jako Izabela Wolanin

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgłaszam się! :)
  E-mail: radoslaw.hucko@spoko.pl
  Obserwuje: Radosław Kowalski
  Facebook: Optymista recenzuje

  1. Zacznijmy raczej, dlaczego nie warto czytać? Dla mnie czytanie jest po prostu wszystkim. Nie umiem sobie wyobrazić życia bez książek, jak by w ogóle ono wyglądało? Ale dzięki temu, że interesuję się prozą moje słownictwo jest o wiele szersze niż moich rówieśników. Moja wyobraźnia robi się coraz bardziej wyrafinowana. Dzięki książkom jestem bardzo dobry z j, polskiego.

  2. Bardzo chciałbym poznać panią Małgorzatę Karoline Piekarską, autorkę książek ,,Klasa Pani Czajki'' i jeszcze nie napisanej ,,LO-terii''. Wszystko dlatego, że powieści tej Pani są genialne. Wszystko czyta się szybko, bardzo często uśmiechamy się,bądź płaczemy. Takie pisanie jest świetne. Skoro wiec dziela Pani Piekarkskiej są tak dobre, to na pewno i ona sama musi być osobą świetną z wielką wyobraźnią. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. e-mail: xdnatala@gmail.com
  nick: Natala Plekus
  fp lubię jako: Fantasy World
  ~Dlaczego warto czytać?
  Każdy kto choć raz sięgnął po książkę, przekonał się z pewnością o jej magiczności i niezwykłości. No bo czy jest coś lepszego od zagłębiania się w tamten, zupełnie inny, kryjący wiele tajemnic świat? Od przewracania kartek, pachnących tak cudownie? Od wielokrotnego czytanie tej samej książki, i odkrywania jej na nowo za każdym razem, kiedy po nią sięgniemy? Wątpię. Czytanie to brama to innego świata, do którego tak wielu z nas chciałoby się dostać, a mimo wszystko, z tej szansy nie korzysta. Nie rozumiem dlaczego, bo przecież czytanie jest łatwe. I piękne. Wystarczy tylko dać szansę którejś z wielu czekających na półce książek - na pewno nie będziemy żałować. Bo przecież: "Kto czyta książki, żyje podwójnie."(Umberto Eco)

  ~Jeśli mógłbyś/mogłabyś poznać jakiegoś autora osobiście kto to by był?
  Jest tak wielu utalentowanych, cudownych autorów. Chcę poznać wszystkich, których twórczość w jakimś stopniu zagościła w moim serduszku :). Ale chyba najchętniej spotkałabym Cassandrę Clare. W wywiadach pokazuje się jako miła, sympatyczna, pełna pomysłów autorka, która wykreowała zupełnie inny, cudowny świat w swoich seriach "Dary Anioła" i "Diabelskie Maszyny". Zdaje się zawsze być pozytywnie nastawiona do świata, uśmiechnięta, szczera. Przy spotkaniu z nią z chęcią wypytałabym o absolutnie wszystko, co tyczy się jej twórczości, bo jest dla mnie naprawdę niesamowitą autorką. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dlaczego warto czytać?!
  To takie oczywiste ...czytanie otwiera umysł i uczy nas wyobraźni... każda książka to nowe życie w które można się wcielić...to magia której nie da nam żaden iluzjonista...to ucieczka od codziennych problemów...to możliwości nieograniczonej podróży w czasie ... tego wszystkiego nic i nikt poza czytaniem nie może nam zaoferować!!!
  Jakiego autora chciałabym spotkać osobiście ???
  To trudne pytanie bo ja bym chciała spotkać ich kilkudziesięciu conajmniej
  :D... jednak ostatnio zakochana jestem w Carlosie Ruizie Zafónie ... książki które pisze są tak niesamowite że po przeczytaniu długo nie można wrócić do rzeczywistości ... dlatego bardzo chciałabym go spotkać i zapytać : skąd czerpie inspiracje? ... oraz powiedzieć mu żeby mi obiecał ... że nigdy nie przestanie pisać...jest absolutnie wspaniałym pisarzem!!

  mazur.laura@gmail.com

  Obserwuje FP jako: Laura Mazur

  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń