sobota, 4 stycznia 2014

Druga miłość

Tytuł: Druga miłość
Tytuł oryginalny : Taming Natasha
Autor: Nora Roberts
Wydawnictwo : Mira
Rok wydania: 2008
Kategoria : Romans
Ocena : [-]


    Książkę wzięłam z biblioteki :) Poszłam i stałam 20 min nie wiedząc co wybrać. W końcu stwierdziłam że pora spróbować przeczytać coś innego niż fantastyka a że kojarzyłam autorkę , wzięłam jej książkę. A autorką jest Nora Roberts , urodzona w rodzinie czytelników zawsze coś czytała i pisała.  "Druga miłość Nataszy"

Z powodu załamania psychicznego muzyk Spence Kimball nie jest w stanie tworzyć, przenosi się z Nowego Jorku do prowincjonalnego mias teczka, gdzie zaczyna wykładać w szkole muzycznej. Pewnego dnia wraz z córeczką odwiedza miejscowy sklep z zabawkami. Mała Freddie j est nimi zafascynowana, a Spence zwraca uwagę na piękną właścicielkę Nataszę. Z czasem się w niej zakochuje, jednak ona po nieudanym romansie z rosyjskim tancerzem broni się przed kolejnym związkiem z artystą… 

"Księżniczka"
Sydney zamierza udowodnić rodzinie oraz bliskim, że stać ją na dużo więcej niż tylko bezmyślne korzystanie z rodzinnej fortuny, którą w testamencie zapisał jej dziadek. Niestety, nie znajduje u nich zrozumienia. Wszyscy, łącznie z matką Sydney, uważają pragnienia rozpieszczonej księżniczki za mrzonki. Je dynie Michaił Stanislaski wierzy w chęci i wolę Sydney. Jednak jakie znaczenie może mieć dla niej zdanie biednego ukraińskiego emigr anta, który rzeźbi drewniane figurki, a na życie zarabia pracami stolarskimi?


Muszę wam przyznać , że z tą książką to porażka. Przeczytałam 1 rozdział i ją odstawiłam. Nie dam jej żadnej oceny no bo cóż ja mogę po jednym rozdziale ? Nie mam prawa jej ocenić . Jestem maniakiem fantastyki i jedno jest pewne nie polecam książki osobą które uwielbiają fantasy :) A co do tych co lubią romanse , za pewne wam się spodoba , mnie po prostu nudziła i opis nie jest za ciekawy .   Pozdrawiam :) 2 komentarze:

  1. Świetna recka! :]
    Zapraszam do mnie: http://recenzjeoptymisty.blogspot.com/
    + obserwuję :)

    OdpowiedzUsuń